Kryeministri Edi Rama duket se këtë fundjavë po e kalon me familjen larg politikës, në Bogën e zbardhur nga dëbora.

Kryeministi Rama pak minuta më parë ka ndarë një foto në rrjetet sociale, ku shihet i buzëqeshur krahë bashkëshortes së tij, Linda Rama dhe djalit të vogë, Zaho.

Advertisements

“Buni Bajraktarit🔥Bogë, Malësi e Madhe” shkruan Rama në postimin e tij.

Duhet se kreu i qeverisë ka vendosur të qëndrojë larg politikës dhe të shijojë fundjavën me familjen, në një kohë kur politika shqiptare është e ndezur për çështjen e McGonigal dhe përfshirjes së emrit të kryeministrit.

Advertisements

Artikulli paraprak“Duhet të heqësh dorë prej meje”, Luizi bën kërkesën e veçantë ndaj Kiarës, përgjigjja e moderatores e ‘lë pa fjalë’
Artikulli tjetër“Rama frikacak, një burracak”, deputeti i PD: Nuk e bën dot detyrën e kryeministrit, fshihet poshtë tavolinës