Në njërin nga emisionet televizive para hyrjes në formatin e njohur, Mbresa kishe folur më shumë për veten, në mënyrë që ta njoh publiku.

Ndër tjera, ajo kishte thënë se është e fokusuar më shumë në karrierën e saj dhe nuk ka kohë për lidhje dashurie.

Advertisements

Kur është pyetur se a është në lidhje dashurie, “Nuk kam kohë”, ishte shprehur Mbresa me të qeshura, teksa ka shtuar se nuk është gati për lidhje derisa ta gjejë veten.

Advertisements

Mbresa Hajrullahu, ka treguar se çfarë lloji të meshkujve pëlqen, teksa bisedonte me Lugatin dhe Vivien, artistja tha se mashkulli ideal për të nuk duhet të jetë shumë muskuloz.

Ndryshe, Mbresa është e nominuar për këtë jave dhe nuk dihet se a do jetë ajo që do e lë shtëpinë e “BBVK”.

Advertisements

Artikulli paraprakTronditëse! 12-vjeçarja p*rdhunohet nga pesë persona, mes tyre dhe një mjek
Artikulli tjetërMbyllet biznesi i deputetit demokrat, policia i vë shiritin në hyrje