Tea Trifoni, e cila ka qenë pjesë e Big Borther VIP ka bërë një deklaratë të fortë, duke thënë se një fans i Luizit, ka tentuar ta përplasë me makinë.

Ajo ka treguar se ka qenë me motrën e saj në makinë, kur një person, që sipas saj ka qenë fans i Luizit është përpjekur që të bëjë karambol.

Advertisements

“Pak ditë më parë, një nga fansat e Luizit u mundua të më përplaste me makinë. Big Borther vazhdon edhe jashtë. Unë isha në makinë pasagjere, motra e vogël në timon, ndërsa dikush po mundohej të në përplaste dhe të bënim karambol”, tha Tea në emisionin “S’e luan topi” në TCH.

Advertisements

E pyetur si e ka kuptuar që ishte fans i Luizit, Tea u përgjigj: “Po na hidhte ujë, po thërriste, po bërtiste. Kështu që kush tjetër?!”

Ajo foli edhe për pëlqimin që ka ndaj Luizit: “Unë kam folur gjatë për këtë aq sa arriti në një pikë që thashë ok s’po e mohoj, le të mendojnë ca të duan njerëzit, po keni të drejtë ashtu është situata. Është krijuar perceptimi që unë kam pasur pëlqim për Luizin”.

Advertisements

Artikulli paraprak“Është gati një mision i pamundur…”/ Genc Fuga tregon situatën e vështirë me të cilën po përballet: Me zor pres rrogën, çdo muaj fsheh…
Artikulli tjetërHabit Tea Trifoni me dëshirën për të shkuar me vajza dhe me djem: ‘Do doja të isha bis*eksuale. Kam puthur edhe Dean edhe Mikelën’!