Puthja e këngëtarit Fedez me Rosa Chemical në Sanremo bëri xhiron e rrjetit. Bashkëshortja e Fedez, Chiara Ferragni mbeti pa fjalë.

Menjëherë pas puthjes, ajo pati një reagim kundër dhe pamjet u komentuan gjatë.

Advertisements

Po shkojnë drejt divorcit? Bashkëshorti iu puth me

Tani thuhet se çifti po përjetojnë një krizë në martesën e tyre.

Advertisements

Po shkojnë drejt divorcit? Bashkëshorti iu puth me

Shtojmë dhe faktin se që prej asaj nate nuk kanë publikuar asgjë bashkë.

Advertisements

Po shkojnë drejt divorcit? Bashkëshorti iu puth me

Po shkojnë drejt divorcit? Bashkëshorti iu puth me

Po shkojnë drejt divorcit? Bashkëshorti iu puth me

Artikulli paraprakNë historinë e Shqipërisë janë të rralla rastet! Kush është personazhi i njohur që refuzoi dy herë postin e mbretit të Shqipërisë
Artikulli tjetërE rrallë ajo që ka ndodhur në Turqi pas 208 orësh