Luiz Ejlli dhe Kiara Tito nisën një romancë në BBV. Çifti madje kanë nisur të bëjnë planet se çfarë do bëjnë kur të dalin jashtë.

Moderatorja ka hedhur idenë për bashkëjetesës dhe më pas martesa. Ndërsa këngëtari ka folur edhe për planet për të pasur fëmijë së shpejti.

Advertisements

Gjatë një bashkëbisedimi me aktoren Olta Gixhari, kjo e fundit i pyeti nëse do e nisinin fëmijën brenda shtëpisë së BBV dhe sipas saj “do ishte një ide e bukur”.

Por çifti e kanë hedhur poshtë kategorikisht këtë opsion, duke thënë se s’do e bënin kurrë një gjë të tillë.

Advertisements

Pjesë nga diskutimi:

Luizi: I preka barkun dhe më tha të lutem se nuk jam gati”,

Advertisements

Kiara: Do vijë natyrshëm

Luizi: S’do pres të vijë natyrshëm (qeshin)

Olta: Pse nuk e nisni këtu ju? Ka vend, të heqin kamerat

Luizi: Kur tani apo nesër

Kiara: Çfarë thua o Olta

Olta: Shumë bukur do të ishte

Luizi: S’ka nevojë t’i heqin kamerat ata, nuk bëhet fjalë

Kiara: Kurrë, edhe sikur të thoshin nesër mbaron jeta jote, se bëj kurrë atë gjë

Olta: Me burrin tënd je

Luiz: S’ka lidhje

Artikulli paraprakSërish tërmet 7.7 ballë në Turqi, shikoni pamjet dramatike, gazetari ishte në transmetim “live” kur dridhet toka dhe ndërtesat
Artikulli tjetërAmos ngacmon Luizin: A bëjmë aleancë bashkë? Hajde i shkatërrojmë!