Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Librazhd Përrenjas.

Në një video, shihet se një autobot ka humbur kontrollin e për pasojë ka përfunduar jashtë aksit kryesor, gjysmëm i përmbysur.

Advertisements

Duket se mjeti është përplasur me disa pemë, ndërsa ende nuk dihet fati i shoferit.

Pritet një njoftim zyrtar nga ana e policisë, mbi shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Advertisements

Artikulli paraprakE frikshme ajo që po ndodh në Turqi/ Regjistrohet tjetër lëkundje e fortë tërmeti
Artikulli tjetërAktori shumë i njohur shqiptar e konfirmon dhe zbulon arsyen pse po lë Australinë për ‘Big Brother Vip’