Tiranë- Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë.

Nuk raportohet për të lënduar, por për dëme materiale.

Advertisements

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar zjarrfikësit dhe policia.

Advertisements

Po punohet për lokalizimin dhe fikjen e flakëve.

Ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit të zjarrit.

Advertisements

Artikulli paraprakNdihen lëkundje të fuqishme tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
Artikulli tjetërE FUNDIT/ Bordi i Transparencës ndryshon çmimet e karburanteve, ja sa lekë do shiten nafta dhe benzina