Debati mes Deas dhe Luizit mbrëmjen e kaluar, ishte një nga bisedat më të përfoluara ditën e sotme në shtëpi.

Duke folur me Oltën dhe grupin e saj, Dea u shpreh se Luizi ka frikë prej saj, sepse e tremb fakti që ajo nuk del nga vetja.

Advertisements

Sipas Deas, Luizi e humbi komplet mbrëmë, kur pa që ajo ishte shumë gjakftohtë dhe nuk reagoi fare.

Ajo shtoi se Luizi thjesht përpiqet t’i nxjerrë njerzit nga vetja dhe se ai nuk ka më aleanca brenda shtëpisë.

Advertisements

Banorët diskutuan edhe për Diolën. Sipas Oltës, ajo është tërhequr komplet nga loja dhe se në fillim ka qenë shumë aktive.

Advertisements

Artikulli paraprak“Para hienave, vijnë luanët,” Efi jep mesazhin e fortë pas përfundimit të rrugëtimit në BBV
Artikulli tjetërNdiheni të uritur gjatë gjithë kohës? Ja cilat janë ushqimet që duhet ti përfshini në dietën tuaj