Një nga të ftuarit në mbrëmjen gala të Top Albania Radios ishte Bora Zemani. Moderatorja ka shumë dashuri për familjen e madhe të Top Media-s, dhe shprehet për ndikimin që kjo media ka pasur në karrierën e saj në televizion.

Mirënjohëse pafund për këtë dy-vjeçar dhe për Top Channel sepse unë nisjen e karrierës e kam pasur aty para 12-13 viteve… “Për’puthen” ka qenë momenti që ka bërë diferencën në karrierën time. Pastaj të gjitha të tjerat, “Big Brother Vip” më afroi më publikun, “Dancing With The Stars” ishte magjia.

Advertisements

Por a do të largohet ajo nga “Për’puthen” për t’ia lënë vendin Efit?!

Nuk e di ndoshta sezonin tjetër. Do isha shumë e lumtur që Efi të bënte ndoshta “Për’puthen”, ndoshta diçka tjetër në Top Channel sepse është nga vajzat e mia të preferuara.
Së fundmi po qarkullon lajmi se moderatorja është në pritje të ëmbël. Por çfarë ka për të thënë vetë Bora lidhur me këtë?!

Advertisements

Artikulli paraprakI FUNDIT/ Plas sherri me thika në vend, ka të plagosur
Artikulli tjetërUlet çmimi i gazit, ja me sa do të shitet tani