Pas martesës së improvizuar në shtëpi, ku Luizi dhe Kiara shkëmbyen puthjen e parë, dyshja ka biseduar edhe për bashkëjetesën, kur ata të dalin nga shtëpia e Big Brother Vip.

Luizi e pyeti Kiarën se ku do dëshironte ajo të jetonin, pas daljes nga Big Brother. Kiara u shpreh se ajo do të donte që të mos lëvizte nga rruga “Myslym Shyri” dhe Luizi i tha që nuk është problem për të, mjafton të qëndrojnë bashkë.

Advertisements

Ata madje bënë edhe plane të tjera se çfarë do të bënin kur të dilnin nga shtëpia. Luizi tha se do të shkonin në Shkodër, Lushnje, por edhe në jug që të hidhen me parashutë me Xhonatatin.

Advertisements

Artikulli paraprak“Në nominim do të nxjerrim Efin, Luizin dhe Kiarën”, banorët ‘harrojnë’ rregullat, thurrin planet ‘e fshehta’
Artikulli tjetërVjen nga Rusia/ Mbërrin acari në Shqipëri, java e ardhshme më e ftohta e vitit, ja temperaturat ekstreme