Dita e sotme ka nisur me një bisedë mes Valbona Memës dhe Luizit Ejllit për debatin e Olta Gixharit me Ermiona Lekbello.

Aktorja e njohur tha mbrëmjen e djeshme se vinte erë në dhomën e gjumit, e kaq mjaftoi që Jona të shpërthente ashpër ndaj Oltës

Advertisements

Valbona: Kam frikë se Olta do nxjerrë Jonën nga vetja. Kur ta ka bërë ty këtë gjë, ça e ka Jonën. E provokoi Jonën dje për të dhënë informacion nga jashtë.

Luizi: E di si vepron Olta dhe më vjen keq për Jonën.

Advertisements

Valbona: Ajo ka menduar gjithë natën se çfarë do bëj sot.

Luizi: Ke për të parë spektakël sot.

Advertisements

Artikulli paraprakNjë ditë para protestës, Berisha bën lëvizjen e papritur
Artikulli tjetërButrint Imeri habit me veprimin e tij pas surprizës së madhe që Luizi i bëri Kiarës (VIDEO)