Të paktën 4 persona kanë mbetur të plagosur teksa ishin duke udhëtuar me furgon për të shkuar në punë në një digë në Turqi.

Gurë të mëdhenj bien nga kodra në hyrje të një tuneli në Artvin në momentin që furgoni po kalonte.

Advertisements

Në furgon po udhëtonin 8 persona, 4 nga të cilët kanë marrë lëndime, por ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Advertisements

Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë, ndërsa nuk është e qartë nëse gurët janë shkëputur si pasojë e paslëkundjeve të tërmetit.

Advertisements

Artikulli paraprakBerisha plas “bombën”: Dorian Duçka dhe Agron Neza shantazhuan Ylli Ndroqin, pronari i RTV ORËS i denoncoi në Amerikë!
Artikulli tjetër“Doja të puthja Kristin, me Diolën…”/ Bledi Mane habit me deklaratat: Nitën do e pres…