Luizi i bëri Kiarës dje për Shën Valentin një nga surprizat më të bukura të jetës së saj.

Ai performoi për moderatoren këngën që e kishte shkruar posaçërisht për të dhe historinë e tyre brenda shtëpisë së Big Brother.

Advertisements

Nuk munguan as fjalët “Të dua, jam më e lumtura në botë” në momentin emocionues të dyshes.

Çifti duket tashmë se janë afruar shumë me njëri-tjetrin, ku nuk mungojnë edhe shakatë e Luizit.

Advertisements

“Kush e ka by*ën më të mirë në botë,” dëgjohet t’i thotë Luizi teksa rrinë të përqafuar në shtrat.

“Ore ç’janë këto që thua,” i thotë Kiara teksa të dy qeshin.

Advertisements

Artikulli paraprakTërmetet/ Inxhinieri zbulon se cilat ndërtesat janë më të sigurta: Ja si mund të verifikoni nëse godina është e fortë
Artikulli tjetërHoroskopi për ditën e nesërme, 16 shkurt 2023