Mbrëmjen e djeshmë në shtëpinë e Big Brother banorët i bënë pyetje nga më të ndryshme njëri-tjetrit duke i shoqëruar me dënime nëse nuk përgjigjeshin.

Një nga pyetjet me spec që i ra Oltës ishte të tregonte vendin më të çmendur ku kishte kryer marrëdhënie seksuale.

Advertisements

“Dori im do jetë duke bërtitur tani, mos e thuaj mos e thuaj. Nuk do puth njeri në qafë unë tani për dënim kështu që do e them,” tha Olta.

“Ok mund të them që vendi më i sikletshëm, s’po them që ka vend të sikletshëm po rrethanat. Janë rrethanat. Mund të them që duke i dhënë makinës,” u përgjigj Olta, që la banorët pa fjalë.

Advertisements

Artikulli paraprakAksident i rëndë në vend! Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga, dërgohet me urgjencë në spital
Artikulli tjetërKur ke kryer marrëdhënie për herë të fundit? Kiara jep përgjigjen epike