Maestro është shprehur i pakënqur sot nga Luizi dhe Ermiona, pasi të dy e kanë ngacmuar duke i vënë epitete që Armaldos nuk i pëlqejnë.

Advertisements

Gjatë një bisede me Kristin, Maestro tregoi se Luizi i thotë “zar” ndërsa Ermiona “zog”.

Advertisements

Artikulli paraprakNga ikja e të rinjve me gomone te droga, Luizi i revoltuar me situatën në Shqipëri: Ky vend ka shkuar aty nuk mban më! Ke njerëz që nuk kanë bukë të hanë dhe ke çdo ditë kulla që lulëzojnë
Artikulli tjetërMësojeni tani! Ja çfarë ju bën aq tërheqës bazuar në shenjën tuaj të horoskopit