Vëllai i Madh informoi banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri se përgjatë ditës do të futen disa personazhe, por se konkurrentët nuk duhet të reagojnë.

Arritja me sukses e kësaj prove do bënte që çmimit final do i shtohej 10 mijë euro.

Advertisements

Më parë u fut fituesi i BBVip 1, Ilir Shaqiri, dhe me hyrjen e tij, banorët e thyen rregullin direkt duke e takuar të gjithë Ilirin, e askush nuk respektoi rregullin e mosreagimit. Ishte pikërisht Olta ajo që prishi rregullin.

Olta: E pranoj fajin, ishte i imi. Po ju ça jeni duke bërë?

Advertisements

Luizi: The që nëse çuni më futet, do e përqafoj.

Olta: Po dhe e prisha me Ilirin, çfarë keni tani, unë e prisha

Advertisements

Luizi: Po ta mbajmë në kuadër të lojës moj burrneshë

Olta: Ok, pra dakort

Luizi: Ilirin nuk e ke as kushëri, as asgjë, mund ta kesh shok

Olta: Kisha shumë dëshirë ta takoja. Më doli spontanisht nuk e kontrollova dot

Luizi: Po këtë herë e prishe pra, iku, loja kushedi sa zgjat, do hyjnë 15 vetë, të gjithë ta prishim nga njëherë ça kuptimi ka

Artikulli paraprakBig Brother Fut brenda shtëpisë qenin e Oltës! Banorët ikin me vrap të ‘tmerruar’, ja çfarë i bën Luizit (VIDEO)
Artikulli tjetërTemperaturat nën zero në Tiranë, del njoftimi për qytetarët: Merrni për të mbrojtur tubacionet