Kiara Tito dhe Olta Gixhari nuk po kalojnë një ditë pa u konfliktuar. Sot, shkak u bë një zarf i cili ishte lënë porosi nga ‘Big Brother’ për to. Menjëherë sapo Kiara doli nga dhoma e rrëfimit, u përball me Oltën e cila po e priste me padurim. Debati nisi menjëherë mes tyre.

Kiara i bëri të ditur se zarfi iu dorëzua asaj mirëpo Olta kishte mendim totalisht ndryshe. Ajo nisi të tregonte se vajza brenda, duke nënkuptuar zërin (mbase) ia kishte dhënë asaj, por më pas i kërkoi Kiarës që të futeshin të dyja brenda për ta sqaruar. Mënyra e komunikimit nuk i pëlqeu Kiarës, saqë i kërkoi që të mos i jepte urdhëra.

Advertisements

Kiara: Isha shumë okej, vazhdoi Maestro dhe do na presin secili.

Kiara: Ma dhanë mua zarfin, kujt ia dhanë e dëgjojnë mirë, kështu që herën tjetër mua mos më ndërhyj.

Advertisements

Olta: Kiara, okej bravo, shumë mirë.

Kiara: E bën në formë urdhëri.

Advertisements

Kiara: Nuk të bërtas, mos më jep urdhëra.

Kiara: Unë nuk bëj sipas kokës time, bëj atë që më thotë produksioni.

Olta: Ti do sherr, unë nuk kam ndërmend të bëj sherr me ty, nuk kam nerva.

Artikulli paraprakPlagosi me thikë 33-vjeçarin në Vlorë, vihet në pranga autori i ngjarjes (EMRAT)
Artikulli tjetërNdahen çifti më i përfolur? Luizi ‘heq dorë’ nga gjestet romantike dhe ‘shpërthen’ ndaj Kiarës