Modelja e njohur Aurela Hoxha, e cila prej kohësh jeton në Spanjë ka folur për herë të parë për lindjen e dy fëmijeve në një distancë të shkurtër kohe. Krahas një karriere të suksesshme në modeling, ajo është edhe një nënë e përkushtuar e 2 fëmijëve.

Teksa mbrëmjen e sotme ishte e ftuar në “Kurthin e Piter Pan” 2023, u pyet nga moderatorja se “Kur i bëri të 2 fëmijët se nuk e pamë kurrë shtatzënë”?

Advertisements

“Të parin e bëra para 1 viti e gjysmë e para 2 muajsh bëra vajzën”, u shpreh Hoxha.

Ndonëse është nënë e dy fëmijëve modelja ende nuk ka bërë një dasmë. Ajo i shprehu dëshirën partnerit të saj për t’í bërë një propozim për dasmë.

Advertisements

“Le të shohim nëse do ta marr këtë propozim tani që u bëra mami. Tani e meritoj një propozim”, tha Aurela Hoxha.

Artikulli paraprakShi dhe temperatura deri në 20 gradë , parashikimi i motit për sot
Artikulli tjetërKontrolluan pa mandat gazetarin, Rrumbullaku urdhëron hetim të thelluar disiplinore për policët(Video)