Si fituese e garës së djeshme, Vëllai i Madh futi në shtëpi një zarf të kuq për Oltën.

Olta, Kristi dhe Maestro po spekulojnë se çfarë mund të ketë përmbajtja e zarfit.

Advertisements

Kristi shprehet se përmbajtja e zarfit të kuq, i jep Oltës një avantazh shumë të madh për lojën. Maestro i tha asaj të “këpusë perin” atje ku duhet.

Olta shprehet se nëse përmbajtja e zarfit të kuq do të jetë si e dy zarfave të mëparshëm, ajo do të fusë Kristin në një nominim 3-sh.

Advertisements

Kështu ajo nuk do të përdor Luizin si lojtar të fortë, për të larguar atë që ajo do, por Kristin.

Sipas saj në këtë mënyrë, Kristi fiton më shumë fuqi.

Advertisements

Artikulli paraprakProduksionit të BBV i del ‘zbuluar’ skenari, kjo është surpriza e veçantë dhe këngëtarja e njohur që do i bashkohet shtëpisë më të famshme (Foto)
Artikulli tjetërI FUNDIT/ Plas sherri me thika në vend, ka të plagosur