Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë, ku 6 vajza janë plagosur.

Mësohet se ashensori i një pallati është rrëzuar nga kati i dytë në bodrum, pasi është shkëputur. 6 vajzat ndodheshin në ashensor në këtë moment dhe kanë përfunduar në spital me dëmtime të rënda.

Advertisements

Ndërkohë autoritetet hetimore kanë nisur punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

Artikulli paraprak“Kam pasur pëlqim për Luizin”/ Tea: Ai flirtonte shpesh me mua, unë mendoj se BBVip e fiton…
Artikulli tjetërTragjedi në brigjet italiane/ Mbytet anija, dyshohet për 40 të vdekur, mes tyre dhe fëmijë