Cristiano Ronaldo pas transferimit tek Al-Nassr tashmë po jeton në kryeqytetin e Arabisë Saudite, Riad. Aty janë gati 7.6 milionë njerëz jetojnë dhe për këtë arsye shpeshherë krijohet trafik.

Ylli portugez nuk i ka respektuar rregullat e trafikut, duke anashkaluar turmën dhe kaluar mbi një pjesë trotuari.

Advertisements

Personat që kanë qenë në makinat e tjera janë indinjuar pas kësaj lëvizje arrogante të CR7-ës dhe personi që e ka filmuar është shprehur:

“Në trotuar ecën një legjendë. Shpresoj ta arrestojnë sa më shpejt!”, bërtiti i zhgënjyer një qytetar i Riadit.

Advertisements

Artikulli paraprakÇfarë po ndodh? 4 anije të NATO-s zbarkojnë në Durrës
Artikulli tjetërShpërthen Anxhela Peristeri, tregon vendimin që ka marrë për banorin e ‘Big Brother Vip’: Jeni kujtuar shumë vonë për Luiz Ejllin (VIDEO)