Një ngjarje aspak e zakontë është regjistruar pasditen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë.

Xhiron e rrjetit po bën një video ku shihet teksa një automjet nuk i hap rrugën ambulancës.

Advertisements

Edhe pse makina e ambulancës është me fenelinë ndezur, detaj i cili do të thotë që brenda në mjet është një pacient i sëmurë, qytetari nuk e vret aspak mendjen dhe vijon rrugën e tij i pashqetësuar.

Ky fragment është kapur nga qytetarët dëshmitarë të cilët kanë mbetur të habitur nga kjo skenë.

Advertisements

Artikulli paraprak“Do ta shohësh sa të dalim jashtë”/ Çfarë ndodhi mes Kiarës dhe Luizit: S’ke për të më gjetur më
Artikulli tjetërTronditëse/ Shqiptari masakron me thikë 34-vjeçarin, dalin detajet e rënda