TIRANË- Vendi ynë do të vijojë të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Vranësirat pashikohet të jenë të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore.

Era do të fryjë me drejtim nga jugperëndimi-veriperëndimi me shpejtësi mesatare deri në 8m/sek, duke bërë që valëzimi në detet Adriatik dhe Jonë të jetë i ulët i forcës 1 ballë.
7

Advertisements

Temperaturat parashikohen: në zona malore -1 deri 14°C

në zona e ulëta -2 deri 19°C

Advertisements

në zona bregdetare 6 deri 19°C

Artikulli paraprak“BMW” përplaset me makinën e policisë në Tiranë, dërgohen me urgjencë në spital 4 persona
Artikulli tjetërDegradon debati në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, i zuri vendin në tavolinë, Olta e acaruar me Diolën: E ke bërë…(VIDEO)