Urime e dhurata të shumta kemi marrë për Shën Valentin. Kjo është ajo çfarë e veçon ditën e të dashuruarve. Dita e Shën Valentinit për shumë njerëz është dita më romantike e vitit dhe çiftet e përdorin këtë ditë për të treguar kujdesin e veçantë ndaj njëri-tjetrit, me lule, çokollata, madje edhe me dhurata të çuditshme.

Urimet dhe dhuratat për më të dashurit e tyre nuk munguan as nga yjet e shoubizit shqiptar. Fjalë të bukura përçuan ditëne djeshme, shumë nga artistët e njohur.

Advertisements

Ja disa nga urimet e vipave për Shën Valentin. Dhe jo vetëm kaq, në fotogalerinë më poshtë do të gjeni, ku dhe si e kaluan vipat Ditën e Dashurisë.

Advertisements

Artikulli paraprakKujt i shkon më shumë fustani miliona lekësh? Arbana Osmani bën “xing” me këngëtaren e njohur shqiptare
Artikulli tjetërHistoria që qëndron pas shtëpisë më të izoluar në botë, zbardhet misteri