Një grua ka humbur jetën pasi banesa e saj u përfshi nga flakët e zjarrit.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në qytetin e Durrësit në lagjen Nr.8.

Advertisements

Mësohet se shkak i rënies së zjarrit ka qenë rrjedhja e gazit nga një furnelë për ngrohje.

Për pasojë humbi jetën pronarja 65-vjeçare me iniciale H.G.

Advertisements

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes

Artikulli paraprakZarf i zi për Maestron? Banorët bëhen bashkë dhe ia punojnë keq
Artikulli tjetërArbër Hajdari feston ditëlindjen sot, ja sa vite bën opinionisti i ‘Big Brother’