Spektakli i djeshëm në “Big Brother VIP” ishte i mbushur me dinamika e një prej tyre ishte trekëndëshi i krijuar nga Kristi.

Ai tregoi se lidhja e tij jashtë shtëpisë është tashmë e mbyllur dhe se është i gatshëm për një lidhje të re me Keisin.

Advertisements

Mirëpo, ish e dashura e tij publikoi bisedat private mbrëmjen e djeshme ku u vërtetua se ata kanë qenë ende bashkë.

Përveçse nxorri blof Kristin, Zaza zbuloi padashur edhe një gënjeshtër të produksionit.

Advertisements

Është thënë se çdo konkurrent që bëhet pjesë e formatit qëndron fillimisht dy ditë i izoluar në një hotel, pa komunikimin e asnjërit familjar dhe pa celular.

Por, bisedat e publikuara nga Zaza janë zhvilluar në datën 24 dhjetor (ditën kur startoi BBV), pra pak orë para startimit të spektaklit.

Advertisements

Artikulli paraprakKëmbimi valutor, 27 shkurt 2022/ Lëvizin monedhat e huaja, ja sa këmbehet euro, dollari dhe paundi britanik
Artikulli tjetërDo t’i shpëtojë jetën dhëndrit me transplantin e veshkës, vjehrra: S’është problem edhe nëse vdes(Video)