Në shtëpinë e Big Brother VIP ka mbërritur ditën e sotme ka mbërritur një zarf i kuq për Oltën.

Zarfi është për Oltën pas fitores së saj në lojën me litar, prova e radhës në të cilën vëllai i madh i vendosi banorët.

Advertisements

Sipas rregullave, kush fitonte, do kishte një avantazh në lojën në shtëpi.

Advertisements

Artikulli paraprakTërmeti tragjik/ Nusja dhe dhëndri vdiqën natën e tyre të dasmës në Turqi
Artikulli tjetërFotoja po bën “namin” në rrjet/ Arbana Osmani përkrah Sara Hoxhës ‘thumbon’ hapur banorët e “BB VIP Albania”