Pamjet që shihni tregojnë pamjet e frikshme nga aksidenti që ndodhi sot te Shallvaret. Disa makina janë dëmtuar shumë, po ashtu dhe autobusi i linjës së Unazës.

Po ashtu raportohet për disa persona të lënduar.

Advertisements

Gazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se nga hetimet e deritanishme duket se autobusi ka goditur një automjet nga pas, dhe më pas ka vijuar goditja.

Ndërkohë që një automjet ka përfunduar në trotuar, duke goditur stacionin e urbanit.

Advertisements

Artikulli paraprakKejsi lëpin Kristin! (Video)
Artikulli tjetërAksidenti i ‘frikshëm’ në qendër të Tiranës, 6 të dëmtuar, zbardhet vendimi i menjëhershëm që u mor për shoferët