Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në në aksin rrugor Krumë –Kukës, në vendin e quajtur “Qaf Tobli”. Paraprakisht bëhet me dije se shtetasi . S., duke drejtuar automjetit tip “Volksëagen Passat”, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka humbur jetën bashkëshortja e tij 61 vjeçe, ndërsa ka mbetur i plagosur drejtuesi.

Advertisements

“Më datë 25.02.2023, në aksin rrugor Krumë -Kukës, në vendin e quajtur “Qaf Tobli”, shtetasi Z. S., duke drejtuar automjetit tip “Volksëagen Passat”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë e daljes nga rruga, ka humbur jetën bashkëshortja e tij, shtetasja F. S., 61 vjeçe, ndërsa drejtuesi i mjetit është dërguar në spitalin e Kukësit për ndihmë mjekësore.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.”, njofton Policia.

Advertisements

Artikulli paraprakAktori shumë i njohur shqiptar e konfirmon dhe zbulon arsyen pse po lë Australinë për ‘Big Brother Vip’ (Video)
Artikulli tjetërHarroi kamerat, Kiara Tito nxjerr sekretet e “BBVA”, i thotë Oltës: Unë bëj çfarë më thotë produksioni