Kënga e Luiz Ejllit kushtuar Kiarës për Shën Valentin duket se ka thyer çdo rekord. Vetëm brenda pak orëve,

në kanalin e Youtube të Top Channel, kënga numëron plot 1.6 milionë klikime.

Advertisements

Këngëtari surprizoi Kiarën në prime-in e djeshëm me këngën të cilën e shkruajti vetë përgjatë javës, duke bërë prova në dhomën e rrëfimit.

Kënga deri tani numëron edhe 4000 komente.

Advertisements

Artikulli paraprakTërmeti shkatërrimtar në Turqi/ Shqiptarja rrëfen tmerrin dhe bën deklaratën e fortë: Po fshihet shifra reale e viktimave…
Artikulli tjetërKujt i shkon më shumë fustani miliona lekësh? Arbana Osmani bën “xing” me këngëtaren e njohur shqiptare