Sot në mëngjes Luizi nuk ishte ai i zakonshmi plot humor, optimizëm dhe energji.

Këngëtari i njohur ka shpërthyer në të qara teksa ndodhej vetëm në oborr duke pirë kafenë.

Advertisements

Nuk dihet arsyeja se pse Luizi është zgjuar kështu sot, duke qarë dhe jo me energji ashtu siç ai bën thuajse gjithmonë.

Të presim nëse do i tregojë Kiara Titos apo ndonjë banori tjetër për këtë.

Advertisements

Ndërkohë kujtojmë, se edhe më parë, teksa qëndronte i ulur në të njëjtin vendin, i shprehu Valbonës se ka shumë mall për nënën.

Gjithashtu ende asnjë surprizë nuk është bërë për Luizin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP2”.

Advertisements

Artikulli paraprakLëkundje të forta tërmeti në Kroaci
Artikulli tjetër“Nuk na ka vdekur…”/ Topalli në protestë shpërthen ndaj qeverisë dhe tregon planin e datës 3 Mars