Loja e caktuar nga Vëllai i Madh vijoi për më shumë se një orë. Pyetjet dhe përgjigjet u shoqëruan me batuta të shumta, por pati edhe ngacmime nga ana e banorëve.

Luizi u përjashtua nga loja, pasi ndihmoi Kiarën për një përgjigje që ajo nuk e gjeti dot. Nga loja u skualifikua edhe Amos, i cili po i tregonte Armaldos një përgjigje, duke folur pa zë.

Advertisements

Advertisements

Advertisements

Artikulli paraprakE quajti “Shrek” dhe “uroi që të digjej me benzinë” kur ishte pas shpine me Dean, por çfarë i tha Amosi Luizit kur ishin përballë?
Artikulli tjetër“Shatërvan” në mes të Tiranës, pamjet shpërndahen me shpejtësi