Xhuli dhe Mbresa janë rikthyer sërish në armike, teksa kanë degraduar me ofendime. Ato ishin në oborr teksa debati i tyre ka shpërthyer me tone të larta.

Madje Mbresa në një moment ka përmendur termin “lavire”, duke i thënë Xhulit se nuk ka nevojë t’ia thotë si fjalë për të treguar se si vërtet e sheh në lojën e saj.

Advertisements

“S’kam nevojë askujt t’i them ‘lavire’ për t’i fituar 200 mijë euro”, i ka thënë ajo Xhulit.

Ndryshe ato kishin raporte tejet të mira me njëra-tjetrën, teksa e gjithë shtëpia ishin kundër tyre.

Advertisements

Artikulli paraprakVrasja e shqiptarit në Greqi, banda kriminale kërcënonte dhe promovonte jetën luksoze në videoklipe
Artikulli tjetërTheret me thikë një person në kryeqytet