Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 05.02.2023, rreth orës 17:55, në rrugën “Asim Vokshi”, në një pallat, ka rënë zjarr në kabujt e shpërndarjes së rrjetit elektrik.

Advertisements

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Artikulli paraprakUPSSS!! Detaji që na shpëtoi, ja ‘gafa’ e Arbanës me Efin në studio që konfirmoi lojën e produksionit
Artikulli tjetërSot do festonte ditëlindjen e babait, prek me fjalët Luizi: ‘Sa të dal nga këtu do shkoj në varreza’! (Video)