Beati la sonte shtëpinë e Big Brother, duke ndërprerë rrugëtimin e tij e duke humbur mundësinë për të fituar çmimin e madh.

Ai ishte në nominim me Luizin, Oltën, Kiarën dhe Dean.

Advertisements

Artikulli paraprakSabiani bën reagimin e fortë dhe shpërthen në akuza ndaj produksionit dhe ofendon Kristin
Artikulli tjetër“Efekti Big Brother VIP”/ Rrugët e Shqipërisë bosh, qytetarët mbyllen në shtëpi për spektaklin