Sot më 26 shkurt, dollari amerikan blihet me 108.6 lekë dhe shitet me 109.4 lekë.

Euro blihet me 114.7 lekë dhe shitet 115.3 lekë.

Advertisements

Paundi britanik sot blihet me 129.5 lekë dhe shitet me 130.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115.1 lekë, ndërsa në shitje me 115.3 lekë.

Advertisements

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.5 lekë dhe në shitje me 81.4 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Advertisements

Artikulli paraprakTragjedi në brigjet italiane/ Mbytet anija, dyshohet për 40 të vdekur, mes tyre dhe fëmijë
Artikulli tjetërAksidentohet autobusi me targa shqiptare, raportohet për viktima dhe të plagosur (FOTO)