Moderatorja e “Big Brother” Arbana Osmani kujdeset në detaje për pamjen e saj të jashte. Çdo sektakël veshjet e saj mijëra euroshe tërheqin vëmënedjen.

Por mbrëmjen e sotme ka një arsye më shum për t’i kushtuar rëndësi veshjes së saj.

Advertisements

Ajo ka bërë “xing” me këngëtaren Nora Istrefi.

Të dya kanë zgjedhur mini fustanin rozë nga marka Ermanno Scervino që kushton 2 mijë euro.

Advertisements

Kujt i rri më bukur?

Advertisements

Artikulli paraprakLuizi thyen çdo rekord me klikimet e këngës “Me ty” kushtuar Kiarës (VIDEO)
Artikulli tjetërMomente emocionuese! “Dashuria është në ajër”, si e kaluan VIP-at shqiptar Shën Valentinin dhe çfarë dhuratash morën