Fundjava pritet të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme, raporton Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Moti parashikohet të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat hera-herës pritet të jenë deri të dendura. Në orët e mëngjesit përgjatë luginave prezencë të mjegullës së dendur.

Advertisements

Era pritet të jetë nga veriperëndimi-jugperëndimi me shpejtësi mesatare deri në 8m/sek, duke bërë që valëzimi në detet Adriatik dhe Jonë të jetë i forcës 1 ballë.

Advertisements

Artikulli paraprakPas Luizit dhe Kiarës, një tjetër çift ‘martohet’ në shtëpinë e “BBV, ja kush nuk mori pjesë në dasmë
Artikulli tjetër“Djali 12 vjeç më vjedh lekë në shtëpi për të blerë..”, prindërit denoncojnë: Tregtarët u shesin fëmijëve lirisht cigare dhe puro