Të gjithë menduan se pas surprizës që Luizi i bëri Kiarës për Shën Valentin, gjërat mes çiftit do shkonin më së miri, por nuk ka ndodhur kështu.

Që prej mbrëmjes së djeshme, Kiara ka mbajtur distancënga Luizi ndërsa ky i fundit i ka kërkuar të ketë besim.

Advertisements

Madje mëngjesin e sotëm Kiara është sjellë sikur Luizi nuk ekziston në shtëpi. Ajo ka shkuar në tualet dhe nuk e ka përshëndetur Luizin, i cili ndodhej aty.

Ky veprim e ka habitur Luizin, i cili i tha: “Kaq i padukshëm të dukem që as mirëmëngjes nuk thua?”.

Advertisements

Kiara nuk iu përgjigj, por vazhdoi të ecte.

“Ç’pati kjo?”, i tha Luizi Valbonës, e cila ndodhej aty.

Advertisements

Artikulli paraprakTragjike në Durrës, lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes
Artikulli tjetër“Do ngrihet balona por na duhet të paguash 200 euro”/ Amos Zaharia jep përgjigjen që nuk pritej, aktori s’pranon të japë asnjë qindarkë për surprizën për banorët brenda ‘BBV’