Mbrëmjen e sotme “Vëllai i Madh” ka vendosur të “përkëdhelë” vajzat e shtëpisë së “Big Brother Vip”, duke organizuar një mbrëmje vetëm për ato.

Muzika dhe alkooli ishin të përfshira sigurisht. Mirëpo edhe pak “spec” për ta bërë më interesante mbrëmjen nuk kishte si të mungonte.

Advertisements

Vajzat kanë luajtur me njëra-tjetrën një lojë me pyetje ngacmuese, ku nëse nuk përgjigjeshin duhet të kryenin një dënim.

“Cila është fjala që të pëlqen të dëgjosh kur bën dashuri?”-ishte pyetja drejtuar Oltës, e cila zgjodhi të përgjigjej përballë dënimit për të puthur njërin nga djemtë në qafë.

Advertisements

“Vdes për ty,”-kjo është fjalë që i pëlqen Oltës të dëgjojë në momente intime me partnerin.

Nga ana tjetër kujtojmë që “Prime-n” e mbrëmshëm (25 shkurt) Kiara, Luizi, Olta, Beati dhe Dea u nxorrën në nominim, pasi sipas “Vëllait të Madh” nuk e çuan deri në fund lojën me litar.

Advertisements

Ku në fakt gjatë javës u tha se në nominim do të dilte ai banor që hiqte litarin. Duke qenë se vetëm Olta dhe Luizi e hoqën që mos të kishim një finale të parakohshme produksioni bëri sërish një nga manovrat e tij, ku Pirro Beati rezultoi i eleiminuari i mbrëmjes.

Artikulli paraprakSondazhi/ Shqipëria me çmimin më të lartë të naftës në botë
Artikulli tjetërCikloni Mesdhetar po afrohet drejt Shqipërisë, çfarë pritet të ndodhë