Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 107.7 lekë dhe do të shitet me 108.6 lekë.

Advertisements

Euro do të blihet me 115.3 lekë dhe do të shitet me 115.8 lekë.

Ndërsa paundi britanik sot do të blihet me 129.2 lekë dhe do të shitet me 130.5 lekë.

Advertisements

Artikulli paraprak“Djali 12 vjeç më vjedh lekë në shtëpi për të blerë..”, prindërit denoncojnë: Tregtarët u shesin fëmijëve lirisht cigare dhe puro
Artikulli tjetërBabai vret djalin, zbardhen detajet e ngjarjes së rëndë