Duket se Ermiona po e merr seriozisht lojën e ‘Big Brother VIP’ teksa sulmon herë Oltën herë Luizin.

Së fundmi teksa ishin duke zhvilluar lojën me litar dhe ishin te shtrirë në krevat në krah të çiftit Luiz-Kiara ishte Ermiona.

Advertisements

Kjo e fundit pasi kishte dëgjuar ngacmimet e çiftit i thotë Beatit me humor se të dy kanë 60 ditë që fërkohen dhe nuk bëjnë asgjë me njëri-tjetrin.

“E kupton ti Beat që këta kanë 60 ditë që fërkohen dhe s’bëjnë asgjë. Ça doni të bëni këtu njëherë 100 kamera…”- tha Ermiona.

Advertisements

Artikulli paraprakBanorët e BBVip hapin ZARFIN E BARDHË, ja çfarë përmbante
Artikulli tjetërE rëndë në këtë vend! Rrëzohet helikopteri, në bord edhe zyrtari i lartë