Duket se marrëdhënia e Luizit me Kiarën është e tensionuar, gjë e cila është vënë re edhe ditën e sotme gjatë një debati mes njëri-tjetrit.

Kiara mori përsipër të bëntë llogaritnë e buxhetit javor. Ajo u shpreh se banorët janë të papërgjegjshëm dhe nuk dinë të bëjnë mbledhjet e tyre për buxhetin personal.

Advertisements

Nga ana tjetër, Luizi i tha se kur merr diçka përsipër duhet të ketë parasysh gjithçka, duke iu referuar listës së buxhetit dhe llogarive, teksa i ka thënë se ajo është egoiste.

Kiara: Kishim dhe një radio për të bërë.

Advertisements

Luizi: Pse unë nuk kisha? Pesë minuta punë ishte. Je egoiste.

Advertisements

Artikulli paraprakMësojeni tani! Ja tre shenjat e Horoskopit që kanë më shumë gjasa të dashurohen në mars
Artikulli tjetër“Nëse unë do isha në vendin e asaj vajzës, do isha mirënjohëse”/ Tradhtoi të dashurën jashtë, habit me reagimin e saj Zhaklin Lekatari