Sipas Institutir të Gjeoshkencave të shtunën dhe të dielën moti në vendin tonë do të jetë i kthjellet dhe me temperatura të larta për shkurtin.

Nesër (e shtunë, dt. 18) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 6/ 14 °C; në vendet e ulëta: 2 / 15 °C; ndërsa në vendet malore: -1 / 12 °C. Ndërkohë që era pritet të jetë e lehtë në të gjithë vendin.

Advertisements

Artikulli paraprakMe parakalimin e FSK-së dhe Policisë, Kosova feston 15-vjetorin e Pavarësisë
Artikulli tjetërVrasja e babë e bir në Elbasan/ SPAK fundos të akuzuarit, ja sa vite burg kërkon për Ardian dhe Florenc Çapjan