Gazmir Korbi është 41-vjeçari i cili ka humbur jetën në aksidentin tragjik që ndodhi mesnatën e kaluar në një autostradë të Kroacisë.

Mësohet se ai ka qenë shoferi i dytë i autobusit, ndërkohë që Adem Rexha, Armand Shaba dhe Ylli Muça janë mes të plagosurve.

Advertisements

Nuk dihet ende se cilat ishin arsyet që çuan në këtë aksident.

Artikulli paraprakTragjike! Detaje nga mbytja e anijes në Itali, shkon në 100 numri i viktimave
Artikulli tjetërE rëndë/ Po arratisej pas një grabitje, përplaset për vdekje i riu shqiptar