Kejvina u eliminua nga “Big Brother VIP Albania”, pasi gjuajti me shuplakë Luizin. Pas daljes nga ky format ajo u zhduk nga rrjetet sociale për një kohë të gjatë.

Disa javë pas, ajo i dërgoi një dron Luizit, e më pas bëri një reagim të gjatë në ‘Instagram’, ku ka kërkuar falje dhe ka treguar se i vetmi person që i donte të mirën asaj ishte pikërisht Luizi.

Advertisements

Modelja së fundi ka nisur pushimet e saj në Afrikë. Luizi tashmë pothuajse nga secili quhet “Luan”.

E lidhur me këtë Kejvina ka publikuar një video me një “luan” ku mbi të ka shkruar vetëm shkronjën “L” dhe emojin e “luanit”.

Advertisements

Me këtë ajo tregon sërish se Luizi është tashmë favoriti në “BBVA”.

Advertisements

Artikulli paraprakNdryshojnë linjat e autobusëve! Nga “Unaza”, “Tirana e Re”, te “Kombinat-Kinostudio”, ja çfarë pritet të ndodhë brenda verës
Artikulli tjetër850 mijë lekë/ Rritja e çmimit të patentave në Shqipëri lë pas vendet e rajonit, ja sa kushton në Kosovë, Mal të Zi e Serbi