Një i ri është plagosur me thikë pasditen e sotme në Shijak. Ai është transportuar menjëherë në spital për ndihmë mjekësore.

Burime bëjnë me dije se i riu ka marrë plagë në shpatull, ndërsa goditjen e ka marrë në pjesën mbrapa.

Advertisements

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Artikulli paraprak“Nuk do e fut Luizin”/ Avantazhi nga zarfi i kuq, Olta: Ja kë do çoj në nominim…
Artikulli tjetërPas thashethemeve se është në pritje të ëmbël, reagon Bora Zemani