Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë.

Një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Advertisements

Ky i fundit është identifikuar si Enjon Saliaj.

Advertisements

Saliaj është djali i Kudret Saliaj, që u vra nga gruaja dhe vjehrri i tij.

Artikulli paraprakSali Berisha uron Kiarën dhe Luizin për martesën: Të trashëgoheni dhe jetë të lumtur çifti(Video)
Artikulli tjetërThellohet tragjedia për familjen nga Vora, babain ia vrau gjyshi dhe nëna ndodhet në burg, aksidentohet për vdekje djali i Kudret Saliajt. Ishte duke udhëtuar me…