Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën “Murat Tërbaçi”, në lagjen “Uji i Ftohtë”. Forcat blu, bëjnë të ditur se një automjet tip “Benz”, është përplasur me një motomjet me drejtues personin me inicialet D. F., 40 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Drejtuesi i automjetit është larguar nga vendi i aksidentit. Grupi hetimor po punon për identifikimin e kapjen e drejtuesit të automjetit dhe përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Njoftimi i Policisë:

Advertisements

Vlorë/Informacion

Rreth orës 16:15, në rrugën “Murat Tërbaçi”, në lagjen “Uji i Ftohtë”, një automjet tip “Benz”, është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin D. F., 40 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Drejtuesi i automjetit është larguar nga vendi i aksidentit.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për identifikimin e kapjen e drejtuesit të automjetit dhe përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Artikulli paraprakBëhuni gati për surprizat e motit, temperatura pranverore na presin këtë të premte
Artikulli tjetërE papritur! Dyfishohet çmimi i patentës