Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur dot rrerth orës 11:00 në fshatin Hodonovc të Kamenicë, Kosovë. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person, ndërsa tre të tjerë janë lënduar.

Mediet vendase raportojnë se në mesin e të lënduarve është një nënë me fëmijën e saj dhe një person i moshës 20 vjeç.

Advertisements

Të tre të lënduarit u dërguan nga Spitali i Gjilanit për në QKUK për shkak të gjendjes së tyre të rëndë.

Burime bëjën me dije se gjendja e nënës dhe fëmijës së saj 11 vjeç vazhdon të jetë kritike. Në gjendje të rëndë vazhdon të jetë edhe personi i tretë i moshës 20 vjeçare. Policia po heton për rrethanat e aksidentit fatal.

Advertisements

Artikulli paraprakMarrëdhënia mes Kristit dhe Kejsit, Sabiani bën deklaratën e papritur: Unë zorraxhinj s’dua në shtëpi
Artikulli tjetërU bë virale, banorja e BBV pohon për herë të parë që ishte ajo vajza aq e përfolur në videon në Londër